رونمایی از کتاب

photoshop CC 2024، شروع قدرتمند

بروزترین راهنمای ۲۰۲۴ برای همه، اعم از نوآموزان تا کهنه‌کارهای فتوشاپ

شرح کامل تمام فرمان‌ها، ابزارها، پانل‌ها، تکنیک‌ها، ترفندها و تغییرهای جدید نرم‌افزار فتوشاپ برای ارتقای مهارت‌های درکی و کاری گرافیست‌ها، عکاس‌ها، کاربران و طراحان گرافیک برای وب و اینترنت و علاقمندان و دوستداران نقاشی و طراحی و رنگ و روشنایی و خلاقیت!

تصویر کتاب فتوشاپ ۲۰۲۴ شروع قدرتمند

تنها کتاب فارسی جامع درباره فتوشاپ ۲۰۲۴ که حاصل تخصصی ۲۵ ساله در کارمیدانی و نگارش است، تنها کتابی که سرچشمه‌اش بازار و نیازهای کاربر و کارآموز فارسی زبان است و از اساس برای این منظور به فارسی نگاشته شده است.

کاملترین کتاب در ۱۰۶۲ صفحه! که تمام نکات کلیدی لازم برای کارآموزان جدید و متخصصان کهنه کار را با ترتیب منطقی مورد نیازشان شرح داده است.

کتابی که راهنما و استادیار و کمک‌کار شما در دنیای رنگارنگ و هر دم متغیر فتوشاپ خواهد بود تا قدرت خلق زیبایی  را در دست و ذهن شما برقرار کند.

 

  • از ظهور فتوشاپ ۲۰۲۴ مدت بسیار کمی گذشته است. اما در حوزه پوشش آموزش‌های این کتاب، تمام گزینه‌های و تغییرهای این جدیدترین نگارش فتوشاپ یک به یک شرح داده است. فعلا هیچ کتاب دیگری در پارسی تا نگارش ۲۰۲۴ پیش نرفته و هیچ شرحی جز چند تا نمایش ویدیویی کوتاه و ناکافی و بعضا غلط درباره قابلیت‌های جدید فتوشاپ ۲۰۲۴ در اینترنت هم پیدا نمی‌کنید. زمانی که کتاب‌های دیگری درباره همین نگارش از فتوشاپ در زبان فارسی نگاشته شد، آنگاه خودتان بی‌رقیب بودن قدرت تشریحی و آموزشی این کتاب را در مقایسه با هر چه که از راه برسد، در خواهید یافت. در آن زمان هم باز این کتاب هرچند که نتوان آن را تنها کتاب فتوشاپ ۲۰۲۴ دانست، اما برای همیشه اولین کتاب فتوشاپ ۲۰۲۴ بودنش را حفظ خواهد کرد!
  • گزینه‌های و دستورهای جدید، در آخرین نگارش فتوشاپ، البته در کنار گزینه‌های قدیمی‌تر شرح داده‌ شده‌اند و نگارنده کسانی که هنوز از فتوشاپ‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند را هم فراموش نکرده و متن طوری نگاشته شده است که هر آن‌چه در نگارش جدید ۲۰۲۴ حذف شده‌ و یا تغییر کرده‌ ولی در نگارش‌های قدیمی‌تر وجود داشته‌اند، هم شرح داده شده‌اند. هر نگارش جدید cc از فتوشاپ که روی سیستم شما نصب باشد، از این کتاب بهره کامل خواهید برد اما وقتی به آخرین و جدید‌ترین نگارش فتوشاپ برسید و آن را نصب کنید پتانسیل کامل کتاب آشکار شده و خلاقیت شما  به اوج خواهد رسید. 

تصاویر فراوان و واضح با ارجاع روشن

هر منو، پانل، دستور و گزینه‌ای شرح داده‌ شده، با کمک شماره‌گذاری در درون متن و روی تصویرها کاملا و به وضوح به هم مرتبط می‌شود و خواننده با تعقیب شماره‌ها به طور شهودی مطلب را دنبال می‌کند.

کامل‌ترین و قابل‌فهم‌ترین آموزش‌ها

تمام جزئیات و گوشه‌های هر‌آنچه که در آن شرح داده شده به طور کامل مطرح و حلاجی شده است و از هیچ چیز سرسری عبور نشده است. توضیح‌ها همواره کامل و در بهترین سطوح نگارشی عرضه شده است.

متناسب با نیازهای طراحی بازار ایران

این کتاب ترجمه نیست و برای نیازهای بازار ایران به فارسی نوشته شده است و به همین جهت مطالب آن با کار روزمره گرافیست‌های ایرانی که از حرفه‌شان پول در می‌آورند تناسب دارد.

روند منطقی آموزش در کتاب 

کتاب طوری نوشته شده است که از ساده به مشکل می‌رود و روند آن طوری است که مراحل به ترتیبی که یک نفر گرافیست به آسانی پس از طی هر مبحث و فصل درک و برداشت و کارآیی‌اش ارتقا می‌یابد.

نویسنده سابقه طولانی آموزشی دارد

هم به شکل کلاس عمومی و خصوصی و هم به شکل اینترنتی و هم دوره‌های درسی، سابقه تدریس نویسنده کتاب طولانی است. هزاران نفر از فعالان فعلی گرافیک کشور دانش‌آموخته‌گان این دوره‌ها بوده‌اند.

 نویسنده‌ ۲۵ سال سابقه نگارش دارد

نویسنده کتاب هم پروژه‌های گرافیک در شرکت‌ها و دفترهای تبلیغاتی داشته و آزادکار و طراح سفارشی بوده است و هم ۲۵ سال درباره گرافیک و پردازش‌های مختلف آن کتاب و مطلب نوشته است. این‌جا را ببینید.

نسخه رنگی دیجیتالی کتاب!

به خریداران کتاب نسخه‌ی‌ رنگی اصلی آن اهدا خواهد شد که البته بدون متن‌ است. این نسخه برای مثال‌های رنگی کتاب که به مفاهیم مرتبط با رنگ و پردازش رنگ آن ارتباط دارد، کمکی بزرگی است.

 تصویرها و شکل‌های طراحی شده‌اند!

مگر شکل و تصویر را طراحی می‌کنند؟ بله! تمام شکل‌های این کتاب از نو به صورت برداری بازسازی شده‌اند تا در چاپ دیجیتال کاملا واضح و مشخص ظاهر شوند. کاری که زمان زیادی برده و کتاب را به لحاظ گرافیکی ارتقا داده.

 لحن نگارشی کتاب کاملا ایرانی است

نگارش که ترجمه‌ای نباشد، خواننده پارسی‌زبان خود را در جو مهربانانه زبان مادری با اصطلاح‌ها و تعبیرهای فارسی و ذهنیت ایرانی خواهد یافت که کار درک و آموزش را بسیار راحت‌تر و موثرتر خواهد کرد.

برای دیدن فهرست کامل کتاب Photoshop cc 2024، شروع قدرتمند روی تکمه زیر کلید بزنید.

برای مشاهده ۱۰ صفحه از بخش‌های گوناگون کتاب Photoshop cc 2024، شروع قدرتمند روی تکمه زیر کلید بزنید.

فصل اول کتاب ۱۰۶۲ صفحه‌ای، Photoshop CC 2024، شروع قدرتمند چه مطالبی دارد؟ برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

فصل دوم کتاب ۱۰۶۲ صفحه‌ای، Photoshop CC 2024، شروع قدرتمند چه مطالبی دارد؟ برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

“آیا می‌دانستید هر کتاب دنیایی جدید برای شما رقم می‌زند؟ با هر خرید صحیح کتابی مانند فتوشاپ ۲۰۲۴، شروع قدرتمند، ماجراجویی جدیدی را شروع می‌کنید. دیدگاه‌های جدید به دست می‌آورید. و به دنیایی عمیق‌تر و پر از اطلاعاتی که تاکنون نداشته‌اید وارد می‌شوید. پیشرفت می‌کنید. پیشرفتتان سبب اتکا به نفس بیشترتان می‌شود و در نهایت به مواهب مادی و معنوی آن نیز خواهید رسید. چنین، کتابی بهترین همراه سفر پرتکاپوی شماست. کتابی همیشه در دسترس و همراه شما در هر مکان و هر زمان.

با اعتماد به نفس و برای باز کردن دروازه‌ای به دنیای جدید، این کتاب را تهیه کنید و بدانید که در این دوران فترت که دیگران برای همه‌چیز جز کسب آگاهی و فرهنگ و دانش و تخصص کاری، هزینه‌های کلان می‌کنند، این هزینه شما برای ارتقای مهارت و دانش و کارآمدی‌هایتان بهترین سرمایه‌گذاری برای آینده نزدیک و دورتان خواهد بود.”

خرید کتاب Photoshop cc 2024، شروع قدرتمند

خرید این کتاب، بسیار سرراست و آسان است.

۱ –  بهای هر جلد از این کتاب مبلغ ۸۹۵/۰۰۰ تومان است و خریدار محترم باید برای هر جلد این کتاب، این مبلغ را به حسابی که مشخصات آن را در زیر می‌بینید، واریز کند.

اگر کارت به کارت می‌کنید: شماره کارت:

7758 2103 8610 6219

یا :

اگر از طریق شبا (شناسه حساب بانکی ایران عمل می‌کنید) شماره شبا:

01 2080 1048 7000 0841 0560 IR95

به نام مسعود شباهنگ در بانک سامان. 

۲ – فرم زیر را پر کنید (پرکردن تمام خانه‌های این فرم الزامی و اطلاعات آن صرفا جهت از بین بردن اشتباه و سرعت بخشیدن به روند کاری است).  اگر خانه‌ای را خالی رها کنید، فرم ارسال نخواهد شد. ببخشید دیگه! اما چاره‌ای نیست. خود من هم مثل شما از فرم‌پرکردن بدم می‌یاد ولی توضیح‌های زیر را که بخوانید متوجه می‌شوید که چرا باید حتما خانه‌های فرم را پر کنید!

توضیح‌هایی برای هر یک از خانه‌هایی که لزوما باید پر شود: 

نام و نام خانوادگی: برای شناسایی خریدار لازم است.

شماره موبایل خریدار: برای این است که در صورت نیاز با پیامک اطلاع‌رسانی شود.

تعداد کتاب‌های سفارشی: برای مشخص شدن تعداد سفارش

مبلغ کل ارسالی: برای این که مشخص بفرمایید بابت تعداد کتاب‌های مورد نظر چه مبلغی به حساب واریز کرده‌اید

شماره پیگیری: این شماره پیگیری رسید پرداخت وجه شماست، جهت تطبیق آن در حساب گیرنده تا مشخص شود مبلغ اهدایی با چه شناسه‌ای به حساب واریز شده است و دریافت مبلغ مسجل و شناسایی شود. تا مبلغ کتاب واصل نشده باشد، ارسال کتاب انجام نخواهد شد.

نشانی محل تحویل کتاب(ها): کتاب‌(ها) در انتهای کار به این نشانی ارسال خواهد شد و بنابراین نشانی دقیق را باید الزما در فرم قید بفرمایید

 

۳ –  روی تکمه «ارسال شود» کلید بزنید تا فرم پر شده ارسال گردد. هزینه ارسال رایگان و از طریق پست سفارشی است و کتاب بعد از این مراحل به نشانی که ذکر کرده‌اید ارسال خواهد شد.

 

فرم خرید کتاب

    کلمات کلیدی: خرید کتاب فتوشاپ سی سی، کتاب فتوشاپ cc، کتاب فتوشاپ cc – شروع قدرتمند، فتوشاپ cc – شروع قدرتمند، کتاب فتوشاپ مسعود شباهنگ، کتاب فتوشاپ cc مسعود شباهنگ، کتاب فتوشاپ cc – شروع قدرتمند مسعود شباهنگ، کتاب فتوشاپ cc نوشته مسعود شباهنگ، راهنمای کامل فتوشاپ cc مسعود شباهنگ، فتوشاپ cc نگارش ۲۰۲۴، فتوشاپ ۲۰۲۴ راهنمای کامل، photoshop 2024 book، photoshop 2024 powerful start