کتاب

Photoshop cc 2024، شروع قدرتمند

منتشر شد

تصویر کتاب فتوشاپ ۲۰۲۴ شروع قدرتمند

به روزترین کتاب برای جدیدترین نگارش فتوشاپ ۲۰۲۴ 

نوشته‌ی مسعود شباهنگ

 • کتابی برای کارآموزان تازه و حرفه‌ای‌های فتوشاپ.
 • تدریس با نگارش فارسی سلیس تمام مشخصات، کارکردها، کاربردها و ریزه‌کاری‌های فتوشاپ.
 • پوشش تمام مباحث مهم و اصلی فتوشاپ که تا در آن تبحر پیدا  نکرده باشید، از کار حرفه‌ای خبری نخواهد بود.
 • کتابی در ۱۸ فصل مفصل با توضیحات کامل مباحث همراه با شماره‌گذاری دقیق تصاویر برای صرفه‌جویی در وقت زمان مطالعه و درک سریع مکان دستورها ، ابزارها، پانل‌ها و منوهای اصلی و فرعی فتوشاپ.
 • منبعی دقیق هم برای خواندن فصل به فصل برای یادگیری و عمیق کارآموزان جدید.
 • هم‌چنین کتابی به عنوان مرجع و راهنمای دم‌دستی برای یافتن سریع شرح تمام موارد مهم و لازم برای گزینه‌ها و خصیصه‌های قدیم و جدید فتوشاپ تا نگارش ۲۰۲۴ این نرم‌افزار برای کاربران حرفه‌ای.
 • حجیم‌ترین عرضه‌ی آموزش فتوشاپ در ۱۰۶۲ صفحه‌، پر از متن‌ها و تصاویر روشنگر با کارآیی کامل.
 • کتابی کار‌آمد که سرانجام راه شما به عرصه گرافیک دیجیتال را باز می‌کند و خلاقیت شما را بارور می‌کند.
 • کتابی بی‌نظیر در زبان فارسی!

 

 

درباره نویسنده کتاب

مسعود شباهنگ

من، مسعود شباهنگ این روزها بیست و چند سالی هست که همه‌روزه با کامپیوتر  و گرافیک دیجیتال مستقیما سروکار داشته‌ام. سابقه‌ی کار به صورت آزاد و به عنوان همکار شرکت‌های کامپیوتری و گرافیکی و تبلیغاتی و هم‌چنین سابقه کار به عنوان ناظر چاپ و طراح و گرافیست به همین مدت دارم!

از سال ۱۳۸۰ در زمینه فتوشاپ کتاب‌های پی‌درپی درباره نگارش‌های مختلف آن نوشته‌ام که مرا به عنوان نویسنده مطرح این رشته در زبان فارسی مطرح کرده است.

من از فتوشاپ  نگارش 6.01 تا نگارش 2024 برای آن کتاب‌های آموزشی و راهنما نوشته‌ام. این که بیشترین تعداد عناوین و تیراژ کتاب‌های فتوشاپ در زبان فارسی، متعلق به من است، صرفا یک ادعا نیست و با مراجعه به آرشیوهای وزارت ارشاد و خاطره فعالین پیش‌تازتر و پیش‌کسوت‌تر این رشته قابل تحقیق است از این کتاب‌ها تا کنون بیش از یک‌صدهزار نسخه به فروش رسیده است که الان در کتاب‌خانه‌ها و کلاس‌های تدریس فتوشاپ، و خانه‌های خریداران در خدمت آنان است. تصاویر این کتاب‌ها که در پایین می‌بینید برای بسیاری خاطره‌انگیزترین آموزش‌های حرفه‌ای منجر به اشتغال کاری‌شان را تداعی می‌کند و بسیاری از اساتید امروز فتوشاپ و کاربران فعال و ساعی آموزش‌های این کتاب‌ها بوده‌اند و با آن‌ها کارشان را شروع کرده‌اند.

هم‌چنین در این مدت بیست و چند سال در زمینه آموزش حضوری و کلاسی فتوشاپ هم بسیار فعالانه و پرکار مشارکت داشته و برای بسیاری از عزیزانی که امروز هر یک استوره‌های طراحی فتوشاپ هستند، معلمی کرده‌ام. البته این نوع از فعالیت من پس از همه‌گیری کرونا کاملا متوقف شد و کلا این رشته فعالیت دیگر در کل کشور به حالت اولیه‌ی خودش بازنگشت که بازنگشت. زیرا پس از رفع معضل کرونا، نوبت به گرانی‌هایی رسید که امکان در اختیار گرفتن مکان‌های مناسب برای تدریس را از توانایی کسانی که در این امر فعال بودند، خارج کرد و به نظرم که دیگر هم به حالت سابق بر نخواهیم گشت و امکان حضور مستقیم در کلاس‌های درس این رشته برای همیشه از بین رفت.

اما البته پس از این ماجراها، امکان جدید آموزش اینترنتی کشف و گسترش یافت که مدتی هم از این امکان برای آموزش کسانی که درست مستقیم می‌خواستند استفاده شده و این ماجرا البته هم‌چنان برقرار است و فعالیت من هم در این زمینه‌ی کاری قرار است بیشتر شود.

حال جای آن دارد که از خواننده گرامی بپرسیم که با تقدیم احترام به کلیه اساتید فتوشاپ، برای نوشتن کتاب‌های جدید درباره این رشته‌ی کاری، با توجه به سوابق آشکاری که از فعالیت خودم شرح دادم، آیا می‌توان فرد صاحب صلاحیت‌تر از این جانب را برای این امر یافت؟ و پاسخ را وامی‌گذارم به تحقیقات و انصاف و ترجیح خواننده گرامی! 

 

 درباره کتاب

Photoshop CC 2024، شروع قدرتمند

 

این کتاب، یک راهنمای جامع و کاربردی است که هر آنچه که باید در مورد Photoshop CC 2024 نرم افزار استاندارد صنعتی برای ویرایش و طراحی تصویر بدانید،  را پوشش می دهد.

در این کتاب خواهید آموخت که:

 • ابزارهای قدیم و جدید این برنامه را با دقت و جزئیات تمام بشناسید و با کمال قدرت به کار گیرید.
 • از ویژگی‌های جدید برنامه در نگارش جدید با دقت تمام آگاه شوید و آن‌ها را به کار بگیرید.
 • ز ابزارهایی که برای اولین بار در این نرم‌افزار معرفی شده‌اند به خوبی کار بگیرید.
 • ز تجربیات ۲۱ ساله نویسنده کتاب در کار عملی با این نرم‌افزار در بازار کاری مطلع شده و آن را درک کنید و خودتان را برای کسب درآمد در آن آماده کنید.
 • از عملکرد و پایداری پیشرفته Photoshop CC 2024 برای کار سریعتر و روانتر روی هر دستگاهی استفاده کنید.… البته این‌ها تنها شمه‌هایی از محتوای فاخر کتاب است!

 این کتاب برای کاربران مبتدی و متوسط که می خواهند مهارت ها و دانش خود را در Photoshop CC 2024 بهبود بخشند بسیار مناسب است. همچنین یک مرجع عالی برای کاربران حرفه ای است که می‌خواهند ویژگی ها و قابلیت‌های جدید آخرین نسخه نرم‌افزار که را برای ایران قابل استفاده است، کشف کنند.

این کتاب، که قطعا مفصل‌ترین کتاب فتوشاپ در زبان فارسی هست و خواهد بود از ۱۰۶۲ صفحه  تشکیل و به 18 فصل تقسیم شده است و در هر فصل بر روی یک موضوع یا جنبه خاصی از Photoshop CC 2024 تمرکز دارد. هر فصل حاوی توضیحات واضح و مختصر، دستورالعمل های گام به گام، تصاویر، نکات و ترفندهایی است که به شما کمک می کند آنچه یاد می گیرید را تمرین کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در این کتاب  با بیش از چند هزار تصویر  با کیفیت بالا می‌یابید که در آن تمام ابزارها و نوار‌های موارد اختیاری و فرمان‌ها و پانل‌ها و جنبه‌های دیگر را برنامه را به شماره به شما نشان داده و معرفی می‌کند تا به شما الهام بخشد و به نشان دهد که با Photoshop CC 2024 به چه چیزی می توانید برسید. با این کتاب در فتوشاپ که برنامه بسیار بزرگ و قدرتمندی است گم نخواهید شد.

اگر به عنوان یک کارآموز جدید سراغ کتاب بروید ترتیب پشت سر هم فصل‌ها به شکل منطقی شما را از هیچ به همه‌ چیز! می‌رساند و گام به گام شما را به قله درک جنبه‌های بسیار ضروری نر‌م‌افزار که همه متخصصان باید آن را بلد باشند و در آن تبحر داشته باشند می‌رساند.

اگر به عنوان یک کاربر پیشرفته این کتاب را کنار دست خود داشته باشید، دیگر از جستجوهای متفرقه در اینترنت و سایت‌های آموزشی خلاص خواهید شد چون تمام موارد دانستنی مورد نیازتان را در این کتاب به زبان فارسی سلیس خواهید یافت و از اتلاف وقت گرامی‌تان جلوگیری خواهد شد.

تا پایان این کتاب، می‌توانید با اطمینان و خلاقیت از فتوشاپ استفاده کنید و تصاویر شگفت‌انگیزی ایجاد کنید که مشتریان، دوستان و خانواده خود را تحت تأثیر قرار دهد.

دیگر صبر نکنید. همین امروز نسخه‌ای از کتاب Photoshop CC 2024، شروع قدرتمند را سفارش دهید و سفر خود را برای تبدیل شدن به یک استاد فتوشاپ آغاز کنید!

 

برگشت به صفحه نخست